برگزاری نشست خرداد ماه شبکه به میزبانی انجمن آلزایمر ایران

جلسه ماهیانه شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر در روز سه‌شنبه مورخ ۰۷/۰۳ /۹۸  به میزبانی انجمن آلزایمر ایران واقع در شهرک اکباتان تهران برگزار گردید.

این نشست  طبق برنامه ساعت ۱۰:۰۰ با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع و پس از آن دکتر محمدرضا مسجدی مدیر عامل شبکه با استقبال از  برگزاری دوره‌ای جلسات شبکه به میزبانی اعضاء، این حرکت را فرصتی مغتنم به منظور انعکاس فعالیت‌‌ انجمن‌های عضو شبکه دانست. در ادامه خانم دکتر صالحی مدیر عامل انجمن آلزایمر ایران ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه بر استفاده از بستر روزهای جهانی مربوط به هر تشکل و برنامه‌های آن به منظور افزایش هم‌افزایی بین اعضای شبکه  و اثرگذاری بیشتر فعالیت‌ها در میان آحاد مختلف مردم تاکید کرد.

جلسه اعضای شبکه با قرائت دستورکار و ارائه گزارش فعالیت‌ها از سوی دبیر اجرایی شبکه آقای خدایی ادامه یافت و هر یک از اعضاء نظرات تکمیلی خود را به منظور هر چه بهتر برگزاری برنامه‌های آتی این تشکل مردم‌نهاد ارائه دادند. با توجه به اهمیت طرح بسیج ملی فشار خون که هم‌اینک از سوی وزارت بهداشت و دیگر کنشگران سلامت کشور در حال پیگیری است، یکی از مفاد مورد توافق در این جلسه ادامه فعالیت جدی هر یک از اعضای شبکه با توجه به امکانات و ظرفیت‌های خود در این طرح بود. همچنین در این جلسه مقرر شد نشست‌های فصلی شبکه و همایش استانی شبکه در استان مازندران با محوریت بیماری‌های غیر واگیر و عوامل خطر مشترک با مشارکت اعضای شبکه در دستور کار قرار گیرد.

جلسه خرداد ماه شبکه با پخش کلیپی از وضعیت بیماری آلزایمر در ایران و اقدامات پیشگیرانه و درمانی انجمن آلزایمر ایران در این خصوص به اتمام رسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.